O nás

Sme mladá a rýchlo sa rozvíjajúca firma pôsobiaca na stavebnom trhu od roku 2010 a našim cieľom je spokojný zákazník. V našej krátkej histórii máme za sebou veľa úspešných projektov, dodávali sme priečelia nájomných jednotiek do obchodných centier ako AVION BA, CENTRAL BA, POLUS BA, AUPARK BA, AUPARK KE, KAUFLAND PE, CENTRO NR, ESC BB a ďalších. K našim spokojným zákazníkom patria aj majitelia rodinných domov po celom Slovenku, ktorým sme namontovali veľké množstvo hliníkových okien a dverí.

Naše produkty a služby dodávame s dokonalou znalosťou sektora, v ktorom zákazník pôsobí. Naše riešenia sú výrazným ekonomickým prínosom pre klienta a zároveň konkurenčnou výhodou.

Vyrábame a montujeme hliníkové okná a dvere, rámové aj bez rámové sklenené steny, rolovacie mreže, garážové brány. Zaoberáme sa aj umeleckým kováčstvom. Vyrábame a montujeme kované brány, ploty, zábradlia aj mreže. Zabezpečujeme revízie rolovacích mreží a garážových brán. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis.

V roku 2012 sme získali certifikát “100% poctivá montáž” spoločnosti Allmedia.

V roku 2013 sme  získali certifikát kvality spoločnosti RECA, ktorý potvrdzuje, že odoberáme kvalitný spotrebný materiál a náradie. Získlali sme certifikát spoločnosti CAME zo školenia kamerových a zabezpečovacích systémov a domácej automatizácie, LED osvetlenia, termoregulácie, audio-videovrátnikov, a tiež certifikát zo školenia pohonov posuvných, krídlových, garažévých a piemyselných brán.

V roku 2014 sme získali prestížny certifikát AAA, že patríme do supiny spoločností s Hodnotením najvyššej dôveryhodnosti v Slovenskej republike. Splnili sme najprísnejšie kritériá spoľahlivosti a stability na trhu.

Náš cieľ

je svojou činnosťou, pri garantovaní kvality, termínov a konkurencieschopných cien, získať Vašu dôveru a spokojnosť.

Prezrite si naše portfólio

Naše referencie

Kontaktujte nás

Partneri, s ktorými spolupracujeme